Něco málo o Netter.cz

Netter.cz slouží k vytváření jednoduchých jednostránkových webů, a to k různým účelům. Ať jde o informační weby, osobní stránky, nebo jenom sdílení bloku textu, Netter vždy si najde účel. Díky addonům je jednoduše možné si doplnit stránku aplikacemi jako Kalendář, Mailovač nebo RSS čtečkou, a nebo díky komentářům vytvořit z Vaší mikrostránky jednoduchý Guestbook. Systém je optimalizovaný pro uživatele, kteří potřebují vytvářet hodně malých webů, proto vznikl Netter. Dokáže synchronizovat weby replacementy, nabízí jejich jednoduchou správu pod jedním účtem a komfortní ovládání. Na účel této služby může přijít každý sám - je to na webmasterovi, na co to použije - Knihy, propagační weby, informační weby, diskuze, osobní stránky, portfolia, na jednoduché blogy, na sdílení či uchovávání textu (jízdní řády, seznamy). Ovšem každá služba má nějaké podmínky - Bez warezu, adultu, rasistických materiálů a jiného neslušného obsahu.


Mohlo by vás zajímat


Nepamatuji si uživatelské jméno!
V tom případě místo uživatelského jména při přihlašování zadejte váš e-mail použitý při registraci.


Zapomněl jsem svoje heslo!
Nechte si ho poslat na e-mail. V případě, že jste ještě neaktivovali váš účet, váš PIN je 0 (nula).


Nechápu, jak fungují templaty / šablony.
Šablony se dělí na tři druhy: Buď vznikly speciálně pro Netter, a proto se smí používat jen na něm, nebo jsou poskytovány zdarma a jsou implementovány na Netteru, a nebo máte možnost kontaktovat administrátora a požádat ho, ať implementuje do Netteru Vaši vlastní šablonu a zpřístupní ji pouze Vám.


Nevím, co jsou to HTML náhrady a jak je použít.
Nejjednodušší to bude vysvětlit na příkladu. Vytvořím si náhradu, že se [mujweb] bude zaměňovat za NETTER!. Pokaždé, když na webu napíšu [mujweb], návštěvník uvidí NETTER!. Pak, když web přejmenujete, nemusíte vyhledávat všechny místa, kde se to slovo vyskytlo, ale stačí smazat a znovu vytvořit náhradu (ale pro jiné slovo). Díky tomu se na všech vašich stránkách změní to dané slovo, a bez zdlouhavého hledání. Mimo jiné to lze použít pro vkládání menu, dlouhých HTML kódů a jakýchkoli opakovaných úseků, které chcete změnit jen jednou, ale ať se změní všude.


Co jsou to logy účtu a co tam najdu?
Logy účtu zaznamenávají důležité události - vaši registraci, aktivaci, když se někdo snaží přihlásit se špatným heslem, apod; Logy v historii Netteru ukládaly různé věci vč. odhlášení, všech přihlášení do logů i do účtu, a stále se sledované aktivity mění - ať z důvodu šetření kapacity našeho serveru, a nebo kvůli prostému zvýšení přehlednosti.


Jak můžu změnit PIN nebo heslo?
Změnit ho můžete ve vašem nastavení. Pro změnu pinu i hesla je potřeba znát jak váš PIN, tak vaše heslo.


Jak funguje zrušení účtu / změna e-mailu?
Protože jsou to trochu důležitější aktivity, jsou vytvořené trochu komplikovaněji, ovšem pokud znáte všechny údaje k účtu, neměl by v tom být problém.


Nevím, kde mám kontaktovat administrátora.
admin@wecko.net, případně Jabber/ICQ na požádání - a už víte.